O firmie

SUNCHEZ jest firmą budowlano - remontową założoną w 1991r w Łodzi, przez Pawła Szydłowskiego.

Głównym obszarem działalności jest Łódź i okolice, ale coraz częściej realizujemy przedsięwzięcia w innych województwach na terenie całej Polski.

Początkowo firma świadczyła drobne usługi remontowe i wykończeniowe.  W skład firmy wchodziło wówczas tylko 3  pracowników. 

Wraz z upływem lat i intensywnym rozwojem firmy, co było odpowiedzią na otraymywanie coraz to większej ilości zleceń i prac, zmuszeni byliśmy zatrudnić dodatkowych  pracowników, którzy weszli w skład dodatkowych dwóch ekip świadczących usługi remontowe i wykonczeniowe oraz prace typowo budowlane.

Główny nacisk położyliśmy na specjalistów z doświadczeniem z następujących branż: dekarskiej, renowacji i odnowy budynków, sztukatorów, cieśli, murarzy  tynkarzy, zbrojarzy, elektryków z uprawnieniami, glazurników, hydraulików, parkieciarzy, malarzy i innych.

Mając do dyspozycji taki potencjał profesjonalistów znających się na swoim wyuczonym fachu, podjeliśmy decyzje o rozwinięcie naszej działalności o budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe.

Specjalizujemy się w budownictwie domów mieszkalnych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych począwszy od fundamentów, poprzez ściany, stropy, aż po dach.

Budujemy od A do Z  a nasze motto Budujemy Zadowolenie ma zapewnić pełną satysfakcję inwestora, kóry po wybraniu projektu swojego domu, powierza nam całość realizacji inwestycji, jest na bieżąco informowany o procesie budowy i postępach, a po zakończonych pracach otrzymuje klucze do własnego domu, oczywiście wysprzątanego i gotowego do wniesienia mebli.

Posiadamy samochody, bogate zaplecze techniczne, dużo sprzętu i elektronarzędzi co obecnie pozwala nam realizować kilka zadań jednocześnie w różnych miejscach.

Dzięki stałej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami, firma budowlane Sunchez Łódź jest w stanie połączyć potencjał pracowników i zrealizować każde duże i nietypowe przedsięwzięcie.

Dbając o dobre imie firmy oraz jej pozycje na rynku, firma SUNCHEZ przestrzega wszystkich obowiązujących przepisów BHP i PPOŻ.

Każdy nasz pracownik przechodzi, i posiada aktualne: badania lekarskie, szkolenia wstępne, szkolenia bhp stanowiskowe oraz okresowe. Każdy z operatorów maszyn i urządzeń posiada stosowne uprawnienia do obsługi oraz jest zaznajomiony z zasadami ich eksploatacji.

Każdy z pracowników jest zoobowiązany do przestrzegania wszystkich przepisów i norm BHP i PPOŻ.


 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług
zarówno byłych  jaki i nowych klientów.                        

Paweł Szydłowski

... budujemy zadowolenie